-  Naše facebook stránky

DÁMSKÉ A PÁNSKÉ SNUBNÍ PRSTENY, ZÁSNUBNÍ PRSTÝNKY

Vážení zákazníci,
v našem zlatnictví se specializujeme mimo jiné i na snubní prsteny. V galerii naleznete ukázky některých z našich vzorů - většinu z nich je u nás možno vyzkoušet.


Snubní prsteny jsou jedny z nejvzácnějších a také nejvíce používaných šperků, které si v životě pořídíte. Proto je vhodné dokonale přizpůsobit materiál, tvar a celkový vzhled prstenů vašemu vkusu a životnímu stylu.


Protože prsteny vyrábíme přímo v našem ateliéru v Benešově, můžeme je zhotovit přesně podle vašich představ. Pokud si nevyberete z našich vzorů, rádi Vám na přání připravíme návrh i vzor, který si před objednáním prstenů můžete vyzkoušet.


Pro více informací navštivte jednu z našich prodejen nebo si sjednejte schůzku přímo se zlatníkem.


Další možností, kterou nabízíme je objednat si prsteny od jednoho z renomovaných výrobců šperků, se kterými úzce spolupracujeme:

  • PRIMOSSA - tradiční český výrobce snubních prstenů
  • SOLITER a.s. - tradiční český výrobce šperků
  • ZLATKOV - tradiční slovenský výrobce šperků


Vzorníky s jejich snubními prsteny či zásnubními prstýnky naleznete na našich prodejnách Zlatnictví K v Benešově u Prahy, ve kterých si můžete přímo zakoupit dámské i pánské zlaté a stříbrné snubní prsteny či zásnubní prstýnky. Dále snubní / zásnubní prsteny či prstýnky z chirurgické oceli, z bílého zlata, 
snubní / zásnubní prsteny s diamantem a mnoho dalších druhů snubních / zásnubních prstenů
.


Zobrazit další

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace