-  Naše facebook stránky

DÁMSKÉ A PÁNSKÉ NÁHRDELNÍKY

Vážení zákazníci,
přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a naše šperky / náhrdelníky jsou většinou originály, nebo vyráběné ve velmi malých sériích, tak většinu náhrdelníků je možné objednat online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Cena šperku / náhrdelníku je vždy odvozena od kvality, velikosti a počtu použitých kamenů, složitosti vzoru a také podle druhu a ryzosti použitého materiálu. Hotový náhrdelník Vám potom můžeme zaslat poštou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v jedné z našich prodejen.


Pokud si náhrdelník nevyberete z našeho katalogu, rádi na přání navrhneme a vyrobíme šperk / náhrdelník podle Vašich představ.


Také se můžete nechat inspirovat velkým výběrem šperků v jedné z našich prodejen. V našich prodejnách Zlatnictví K v Benešově u Prahy si můžete zakoupit dámské, i pánské náhrdelníky a to jak zlaté náhrdelníky, tak i stříbrné náhrdelníky. Naše nabídka obsahuje i náhrdelníky z chirurgické oceli, z bílého zlata, náhrdelníky s diamantem a mnoho dalších druhů náhrdelníků.


Zobrazit další

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace