-  Naše facebook stránky

DÁMSKÉ, PÁNSKÉ A DĚTSKÉ NÁUŠNICE

Vážení zákazníci,
přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a naše šperky / náušnice jsou většinou originály, nebo vyráběné ve velmi malých sériích, většinu z nich je možné objednat online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Cena náušnic je vždy odvozena od kvality, velikosti a počtu použitých kamenů, složitosti vzoru a také podle druhu a ryzosti použitého materiálu. Hotové náušnice Vám potom můžeme zaslat poštou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v jedné z našich prodejen.


Pokud si nevyberete z našeho katalogu, rádi na přání navrhneme a vyrobíme šperk podle Vašich představ.


Také se můžete nechat inspirovat velkým výběrem šperků v jedné z našich prodejen. V našich prodejnách Zlatnictví K v Benešově u Prahy si můžete zakoupit dámské, pánské i dětské náušnice a to jak zlaté náušnice, tak i stříbrné náušnice. Dále naše nabídka obsahuje náušnice z chirurgické oceli, z bílého zlata, náušnice s diamantem, náušnice oboustranné atd.


Zobrazit další

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace