-  Naše facebook stránky

DÁMSKÉ, PÁNSKÉ A DĚTSKÉ PŘÍVĚSKY

Vážení zákazníci,
přestože upřednostňujeme Vaši osobní návštěvu a naše šperky / přívěsky jsou většinou originály, nebo vyráběné ve velmi malých sériích, tak většinu přívěsků je možné objednat online nebo telefonicky podle čísla v galerii. Pokud máte o tuto službu zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Cena přívěsku je vždy odvozena od kvality, velikosti a počtu použitých kamenů, složitosti vzoru a také podle druhu a ryzosti použitého materiálu. Hotový přívěsek Vám potom můžeme zaslat poštou, nebo si je můžete vyzvednout osobně v jedné z našich prodejen.


Pokud si nevyberete z našeho katalogu, rádi na přání navrhneme a vyrobíme šperk / přívěsek podle Vašich představ.


Také se můžete nechat inspirovat velkým výběrem šperků v jedné z našich prodejen. V našich prodejnách Zlatnictví K v Benešově u Prahy si můžete koupit dámské, pánské i dětské přívěsky a to jak zlaté přívěsky, tak i stříbrné přívěsky. Naše nabídka obsahuje i přívěsky z chirurgické oceli, z bílého zlata, přívěsky s diamantem a mnoho dalších druhů přívěsků.


Zobrazit další

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace